Skontaktuj się z nami
Jonny Luo

Numer telefonu : 17724034732

WhatsApp : +8617724034732

Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd

Akcesoria do bielizny Shantou Laifen Industrial Co., Ltd

  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Firma Handlowa
marki LaiFen Ilość pracowników 150~200
Coroczne wyprzedaże 4,000,000-6,000,000 Rok założenia 2000
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Shantou Laifen akcesoria do bielizny Co., Ltd. Założona w 2000 roku, zlokalizowana wśród gurao, chendian i xiashan. (tutaj znajdują się wszystkie bazy produkcyjne bielizny). Nasza firma zajmuje powierzchnię 8000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 100 pracowników.

Nasza podstawowa wiedza w zakresie produkcji obejmuje kategorie akcesoriów do bielizny. Naszym głównym produktem są regulatory pokryte nylonem mentalnym, pętle ze stali nierdzewnej, rybia łuska pod drutami i kość z folii poliestrowej. Jako profesjonalny producent akcesoriów do bielizny przywiązujemy dużą wagę do wprowadzania zaawansowanych technologii i sprzęt.

Obecnie posiadamy trzy linie produkcyjne nastawników nylonowych o dziennej produkcji powyżej 3 000 000 sztuk.W aspekcie produkcji stalowego pierścienia bieliźnianego, wprowadzamy ponad 30 zestawów urządzeń produkcyjnych i odpowiadających im urządzeń do napylania punktowego, które są w stanie w pełni zaspokoić różne wymagania różnych klientów.

Możemy zaoferować różne rodzaje produktów, takie jak pierścień ze stali nierdzewnej i stalowy pierścień w sprayu z żywicy. Co więcej, nasz zespół projektowy konsekwentnie rozwija i ulepsza każdą serię i zawsze patrzy na pożądane nowe przedmioty. Nasz produkt może być używany w bieliźnie z tabliczką znamionową, strojach wieczorowych i stroje kąpielowe w kraju i za granicą. Wszystkie nasze produkty cieszą się zaufaniem tekstyliów. Ustanowiliśmy szeroką sieć rynków z Afryką, Bliskim Wschodem, Europą Zachodnią i Europą Wschodnią. Możesz być pewny naszego produktu.

Historia

Posiadamy 20-letnie bogate doświadczenie w produkcji przycisków regulacyjnych, obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy klientów krajowych i zagranicznych i zdobyliśmy wysoką renomę. Obecnie posiadamy kilka linii produkcyjnych klamer regulacyjnych o dziennej zdolności produkcyjnej około 5 mln. Jednocześnie możemy wdrożyć moce produkcyjne lub zwiększyć wyposażenie produkcyjne zgodnie z potrzebami klienta, aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów na dużą liczbę produktów

Usługa

Dostępne są zarówno ODM, jak i OEM. Zapewniamy Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.

Nasz zespół

Mamy zespół ponad 100 osób, w tym działy projektowania, łańcucha dostaw, badań i rozwoju, produkcji, marketingu, logistyki i inne